your location front page superlive

تلگرام طلایی apk

sony liv apk free

” api . . .

“تلگرام طلایی اصلی نسخه بدون فیلتر تلگرام میباشد که همانند سایر تلگرام های غیر رسمی از api تلگرام استفاده میکند که از لحاظ امنیت تفاوتی با تلگرام اصلی ندارد.
تلگرام سیاه یک برنامه عالی برای فراهم سازی تلگرام فارسی با امکانات و ویژگی های حرفه ای برای گوشی های اندروید می باشد که یکی از پرطرفدارترین نسخه های غیر رسمی برنامه تلگرام در ایران به حساب می آید. این همانند دیگر نسخه های غیر رسمی تلگرام از سرور اصلی تلگرام بهره می برد که دارای سرعت بالا و امنیت بی نظیر در عین چت کردن می باشد. همچنین برنامه دارای ویژگی و تنظیمات هوشمند است که عبارتند از مسدود کردن تبلیغات مزاحم تلگرامی، امکان تایید ارسال وویس و استیکر، مخفی کردن تب ها می باشد.

تلگرام طلایی اصلی ویژگی های زیادی را دارا است که می توان به قابلیت تغییر صدا، دارای بسیاری از تم و پوسته های زیبا، امکان سفارشی کردن برنامه، تقویم شنسی و فارسی، داشتن قابلیت فوروارد چندگانه و پیشرفته، امکان فوروارد کردن بدون نقل قول و زیرنویس، دارای سیستم آیدی یاب و … اشاره نمود. یکی دیگر از ویژگی های کاربردی این تلگرام فارسی منشی خودکار می باشد که این امکان وجود دارد در صورتی که خواستید از منشی تلگرامی استفاده نمایید و به پیام های مخاطبین جواب دهید به صورت خودکار و از جواب دادن خیالتان راحت باشد!

برخی از ویژگی های برنامه تلگرام طلایی اصلی :
– تلگرام بدون فیلتر

– نمایش ندادن وضعیت تایپ در هنگام نوشتن

– امکان پیش نمایش و تایید استیکر برای ارسال

– امکان سفارشی کردن برنامه از لحاظ های مختلف

– پشتیبانی کامل از زبان فارسی به همراه زبان های دیگر و پبشفرض تلگرام

– امکان تفکیک پیامها بر اساس های مختلف (کانالها، گروه ها، رباتها، مخاطبین،)

– دارا بودن فوروارد چندگانه برای ارسال پیام به چند نفر با امکان ویرایش آن

– وجود تب های مختلف و کاربردی جهت دسترسی سریع

– نمایش وضعیت آنلاین بودن مخاطبان با یک رنگ مشخص

– دارای آیدی یاب عالی

– و …

کلمات کلیدی : تلگرام بدون فیلتر – تلگرام طلایی اصلی – طلگرام طلایی – تلگرام ضد فیلتر – تلگرام فراسی”

Download APK()

This article comes from the Internet and does not representapsrtc live trackPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.oruacre.com/8085/%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d8%b7%d9%84%d8%a7%db%8c%db%8c-apk/

panda live app